O firmie

Oczekujesz profesjonalnie wykonanego zabiegu, podczas którego trwania intymna atmosfera oraz nastrojowa muzyka pozwolą Ci się zrelaksować i odprężyć, jak nigdy wcześniej?

 Gabinet kosmetyczny „Diament Beauty” stworzony został z myślą o osobach, które chcą dbać o swoje zdrowie i wygląd w przyjaznej, spokojnej atmosferze, w zacisznym miejscu.
Wszelkie zabiegi wykonywane są przy pomocy wysokiej jakości produktów renomowanych marek jak: NOREL, SYIS oraz APIS, zaś kombajn kosmetyczny używany do poprawienia urody jest najnowszym osiągnięciem techniki.

Efektywność substancji aktywnych i ich bezpieczeństwo oraz minimalna ilość konserwantów i emolientów w składzie stanowi dla mnie najważniejsze kryterium doboru preparatów kosmetycznych. Bardzo cenię sobie indywidualny dobór zabiegów oraz nieschematyczne podejście do potrzeb skóry i ducha moich klientów.

Regularnie korzystam ze szkoleń podnoszących kwalifikacje, a także uczestniczę w prezentacjach nowości w branży kosmetycznej, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. 

Zdrowie i zadowolenie moich klientów to dla mnie wartości pierwszorzędne. Dlatego też zawsze po zabiegu otrzymasz ode mnie kompendium wiedzy na temat swojej cery i sposobów jej pielęgnacji, aby każdego dnia cieszyć się jej blaskiem.

Dlatego też zapraszam Państwa do skorzystania z mojej bogatej oferty!

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych – Alicja Lisiecka